Mgr. ZUZANA MUSILOVÁ

Mgr. Zuzana Musilová | kouč-pro-vás.cz

O mně

Jsem žena vícero povolání. Tak jako každá jiná.

Pracovala jsem jako zdravotní sestra v ordinaci praktického a zubního lékaře. Měla jsem možnost učit jako odborná učitelka na střední zdravotnické škole, kde mě učení uchvátilo a stalo se mojí láskou.

Vystudovala jsem Pedagogickou školu v Brně pro druhý stupeň ZŠ. Bohužel během studia jsem prodělala rakovinu uzlin. Nijak jsem si nepřipouštěla, že by léčba mohla mít nějaké následky.

Po půl roce učení (25 dětí ve třídě) jsem přišla o hlas (prodělala jsem i ozařování krku, což zasáhlo hlasivky). Člověk se s tím naučil pracovat a život šel dál. Otevřely se mi dveře pro můj velký sen, učit na malotřídní škole. Avšak po roce a půl se můj sen rozplynul a já to psychicky nezvládla.

Vrátila jsem se do zdravotnictví, ale tentokrát jako managerka soukromé ordinace.

Po narození dcery v roce 2012 vše vypadalo jako zalité sluncem.

To jsem však netušila, že se nad mojí hlavou a mojí rodinou stahují mračna.

Vím, jaké to je, když máte v rodině lidi, kteří přijdou o střechu nad hlavou, lidi, kteří mají problém s  alkoholem, člověka, který je závislý na lécích, s depresemi a pokusy o sebevraždu. Vím, jaké to je mít zdravotní a finanční problémy, do kterých Vás dostala vlastní rodina. A aby toho nebylo málo, náhle mi zemřela maminka.

Po úmrtí mojí maminky jsem byla rok na dně, na opravdovém dně, ze kterého mi pomohla psychoterapie a absolvování             NLP koučinku.

Vím, že pokud bych si neprošla tím vším, tak Vám zde nepíši svůj příběh.

Věřím, že mohu někomu pomoci. I kdyby to byl jediný člověk, tak to za tu námahu stojí!

Děkuji, že jste dočetli až sem a nejspíš se ptáte sami sebe, jak to může být pro Vás užitečné.

Naučím Vás všechno, co jsem se naučila já a co mi pomohlo se zvednout a vrátit se do života.

„Moje cesta ke koučinku nebyla přímá.“